Od 6 czerwca Towarzystwo Przyjaciół Muzeum Ziemi Mogileńskiej w Mogilnie z siedzibą w Chabsku w ramach zadania „Z kulturą bez uzależnień” zaprasza dzieci i młodzież do uczestnictwa w działaniach artystycznych oraz zajęciach ruchowych .

Zadanie ma na celu rozwijanie talentów i zdolności dzieci i młodzieży z naszego regionu. Zajęcia zostaną przeprowadzone według zaleceń Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego tj. będą prowadzone na świeżym powietrzu przy limicie uczestników (12 osób), na powierzchni o wymiarach 62m x 30m, z zachowaniem odległości między uczestnikami, każdy z uczestników będzie musiał również przejść proces dezynfekcji. Zasady podczas zajęć zostaną ustanowione regulaminem.

 

6 czerwca – WARSZTATY TANECZNO – RUCHOWE

Prowadzący: Arek Renk

10 czerwca – MAŁPIE MALOWANIE

Prowadzący: Leszek Bukowski

12 czerwca – ZAJĘCIA GIMNASTYCZNE-OGÓLNOROZWOJOWE zajęcia kształtujące zdolności motoryczne, szybkość, zwinność, wytrzymałość, siłę oraz koordynację ruchową. Forma zajęć - bezdotykowa.

Prowadzący: Mariusz Suliński

13 czerwca – WARSZTATY TEATRALNE – EMISJA GŁOSU, INTERPRETACJA WIELOPOZIOMOWA TEKSTU

Prowadzący: Leszek Bukowski

21 czerwca – WARSZTATY SENSORYCZNO – NAUKOWE SLIME I GNIOTEK

Prowadzący: Arek Renk

21 czerwca – WARSZTATY JUDO doskonalenia technik judo, sposoby poruszania się, wejścia i rzutów. Forma ćwiczeń bezdotykowa.

Prowadzący: Mariusz Suliński

 

Wszystkie zajęcia odbywają się na terenie przy Muzeum Ziemi Mogileńskiej w Mogilnie z siedzibą w Chabsku o stałych godzinach 13:00 – 15:00. Ilość miejsc ograniczona, zgłoszenia telefonicznie w sekretariacie Muzeum (tel. 505 126 630).

Organizator: Towarzystwo Przyjaciół Muzeum Ziemi Mogileńskiej w Mogilnie z siedzibą w Chabsku, współorganizatorzy: Muzeum Ziemi Mogileńskiej w Mogilnie z siedzibą w Chabsku, Mogileński Dom Kultury.

 

Projekt dofinansowany ze środków Gminy Mogilno. 

obrazek