Ze względu na niesprzyjające warunki pogodowe spektakle „Teatru w Małym Mieście” zostają przeniesione na dzień 13 sierpnia do Parku Miejskiego w Mogilnie,  

na godziny 16.00 i 18.00.

Zapraszamy w ww. wymienionym terminie.

Mogileński Dom Kultury

 

 

Po raz kolejny w Gminie Mogilno zagości „Teatr w Małym Mieście”. Podczas XI edycji, w dniu 13 sierpnia w Parku Miejskim w Mogilnie, zaprezentowane zostaną dwa spektakle: o godzinie 16:00 „Polowanie na motyle” - spektakl Teatru Łata i Teatru Gili Gil z Poznania. Artyści w sposób lekki i zabawny, wcielając się w role ogrodowych krasnali, opowiedzą o szacunku do naturalnego środowiska i życia owadów. Jedną z form przekazu będą ogromne formy (lalki) owadów (pająk, motyle, gąsienica), które wzbogacą strefę wizualną przedstawienia, tak ważną dla młodego odbiorcy.

Natomiast o godzinie 18:00 obejrzymy spektakl „Dobrze, lepiej, katastrofa”. Jest to komedia obnażająca prawdę o dekadzie Gierka. Spektakl łączy pokolenia, zapraszamy więc całymi rodzinami od dziecka po seniora. Dzieci odkryją zupełnie nową dla nich rzeczywistość lat 70-tych, dorośli odetchną z ulgą, że to już minęło, a seniorzy pewnie uśmiechną się na wspomnienie swojej młodości.

Projekt „Teatr w Małym Mieście” dofinansowano ze środków Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego i Fundacji PZU.

 

 

obrazek